Kniha návštěv

Datum: 27.08.2015

Vložil: Bubi

Titulek: maminka fazolek

Ahoj štěňátka, jak se máte? Já se mám dobře. Verunka se mnou pořád trénuje nové triky. To vám bulvy vypadnou až zase přijedu a vše vám předvedu. Tak zatim pac a pozdravujte páníčky a strýce Bárnyho!

Datum: 01.09.2015

Vložil: Fazolky

Titulek: Re: maminka fazolek

Zdar mami :) my se máme super - Beany a Dag pilně trénují agility a dnes má nejstarší páníček úvodní hodinu do agi školičky aby mohl začít trénovat i Akim :) Takže z nás všech budou agiliťáci B-) Zdravíme páníky a těšíme se naviděnou

Datum: 08.07.2012

Vložil: Gůča a Hanynka

Titulek: pozdrav pro Bubi

Ahoj Šárko! Super fotky a video z Rozkoše:-) Bubinka je nádherná. Doufám, že dělá jen radost. Hany už absolvovala celou školku pro štěňátka, tak je z ní mazák. Mění se jí zuby a vše okusuje. Někdy až zas pojedu k ségře, dám vědět a přijedu se na vás podívat. opatrujte se a brzy ahoooj. Pája a spol.

Datum: 22.05.2012

Vložil: Gůča a Hanynka

Titulek: Pozdrav:-)

Ahoj všichni, hezký novinky na stránkách. Máme z vás radost. Mějte se krásně a brzy někde na viděnou!!! Pája a spol.

Datum: 08.05.2012

Vložil: Hanynka z Roho

Titulek: Pozdrav pro ségru Bubi

Čau Bubi, tak jsem koukla na tvý fotky a početla si novinky o tobě. Teda musim ti říct, že jsi fakt dobrá, jak se s Barnym kamarádíš. Neboj, Lucku taky zmákneš. A hlavě, jestli už umíš lehni, tak jsi lepší než já!! Ale já taky už umím na vodítku, sedni spolehlivě, a dávám taky pac! A děsně ráda se přetahuju o uzlík či hadr. A hlavě, brzy jdu do školky, heč:-) Tak zatím čau, snad se brzy uvidíme. Tvoje ségra Honey. Pozdravuj páníčka a Šárku!!!

Datum: 09.05.2012

Vložil: Bubi

Titulek: Re: Pozdrav pro ségru Bubi

Ahooj Honey :) tak teda pac zas ještě neumim já - maximálně tak oběma najednou a bez povelu :D Přetahovačky jsou super a co teprv aportování...to bych se uběhala :) Tu školku ti závidím, mě ji bude muset páník s ostatníma ze smečky nějak vytvořit, ale prej to nějak daj, tak snad se budu moct taky pochlubit. Mějte se všichni moc krásně, pozdravuj maminku a přeju spousty šikovnosti při výcviku :)

Datum: 02.05.2012

Vložil: Marta s Bertí a Akimkem v srdíčku

Titulek: gratulace

...promiŇ špatně jsem to napsala....pomuchluj i tu malou :o)))

Datum: 02.05.2012

Vložil: Marta s Bertí a Akimkem v srdíčku

Titulek: gratulace

Ahojky Šári,moc gratuluji k novému přírůstku.....no to teprve budete mít doma akčno :o).....dovedu si představit Bárnyho a borderku....za pár dní napiš jestli Vám stojí barák :o))))....tak si užívej s pejskama co to dá a moc se budu těšit na další fotečky a info...pomuchluj Barnyho,Lucku i toho malého

Datum: 02.05.2012

Vložil: Šárka a smečka

Titulek: Re: gratulace

Ahojda Marti :) díky za gratulačku, je to sice bráchova štěndoška, ale já si ji samo taky užívám - už se těšim, jak ji budu učit triky, který s Barnym nejdou ;) určitě budu informovat o průběhu - teď je hlavní úkol přesvědčit Lucku, že to není vetřelec, ale novej člen rodiny a kámo - ta ji zatim nějak nedává :/ to Barny, ten už by si hrál :D pozdravuj Berťu a užívejte sluníčka :)

Datum: 26.04.2012

Vložil: Pája a Gůča

Titulek: Pozdrav od Adairy Sweet

Ahooj! Moc pěkné stránky, jsem zvědavá, jestli mi tu taky časem věnujete malinkatou zmínku - nebo třeba rovnou rubriku? Už se těším a i trochu bojím neděle:-) vaše Adaira.

1 | 2 >>